Recently

Android için Çalışan Uygulamaları Kontrol Etme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.2 MB
  • Version 1.17
  • Dil İngilizce
  • Firma Chainfire
Recently; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde çalışan uygulamaları tespit ederek görüntülemenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir uygulamadır.

RecentlyAndroid işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde çalışan uygulamaları tespit ederek görüntülemenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir uygulamadır.

Çalışan uygulamaları gösterme ve belirlenen kriterlere göre çalışmayan veya çalıştırılmayan uygulamaları gösterme gibi 2 farklı görevi bulunan uygulamada anlık olarak çalışmayan veya belirlediğiniz kriterlere göre çalışmasına izin verilmeyen uygulamaları tespit ederek görüntüleyebilirsiniz.

Android cihazlarımız aslında kontrolümüz dışında pek çok uygulamayı çalıştırmakta ve pil ömrünü tüketmektedir. Bu durumun önüne geçmek istiyorsanız Recently uygulamasını denemenizi öneririm. Uygulama sayesinde kontrolümüz dahilinde veya dışında çalışan tüm uygulamaları tespit eder ve size sunar. Bu uygulamalardan dilediğinizi kaldırabilirsiniz.

Uygulamayı beğenir ve Pro versiyonuna geçmek isterseniz uygulama içi satın alma ile geçebilirsiniz. Pro versiyonunda uygulama cihazınızınızın açılışında otomatik olarak çalışmaya başlar. Bunun dışında pek de ekstra bir özellik bulunmuyor.

Daha Fazla Göster
Recently indir